Fietsmaatje gezocht voor fotoliefhebber Jos!(Nieuw Wehl)
Heb jij een passie voor fietsen, vind je het leuk om onderweg van de natuur te genieten én ben je klaar om iemand een geweldige middag te bezorgen? Dan is Jos op zoek naar jou!
Wie is Jos?
Jos houdt enorm van fietsen op zijn eigen driewieler. Hij fietst op een relaxed, normaal tempo en geniet intens van de omgeving. Onderweg stopt hij graag even om het landschap te bewonderen én een paar mooie foto's te maken.
Omdat Jos ernstig slechthorend is, vindt hij het lastig om het verkeer goed in te schatten. Hierdoor is hij in z'n eentje niet verkeersveilig. Hij fietst dan ook het liefste veilig achter iemand aan die voor hem de weg wijst.
Wat ga je doen?
📍Samen op pad: Je fietst voorop en laat Jos de prachtige omgeving van Nieuw Wehl ontdekken.
📍Genieten op een rustig tempo: Het gaat niet om de kilometers, maar om het plezier, de ontspanning en het maken van foto's.
📍Flexibel bij slecht weer: Regent het hard? Dan is er in de woning van Jos ruimte om in overleg samen een andere gezellige activiteit te doen.
Wat bieden wij jou?
📍Een goede start: Voordat je zelfstandig met Jos op pad gaat, word je uitgebreid geïnformeerd. De eerste fietstochten ga je gezamenlijk met een begeleider op pad, zodat jullie rustig aan elkaar kunnen wennen.
📍Waardevol contact: Een dankbare vrijwilligersplek waarin je Jos een heerlijke middag bezorgt.
Maken jouw trappers overuren voor Jos?
Lijkt het je leuk om Jos z'n vaste fietsmaatje te worden? Neem dan gerust contact op met onze coördinatoren vrijwilligerswerk voor meer informatie of een vrijblijvende kennismaking:
📞 Telefoon: 0314 - 69 69 11
✉️ E-mail: vrijwilligerswerk@elver.nl
Jos en het team van Elver kijken uit naar je reactie!