Hoogste punt voor Centrum Tandzorg
Dinsdag was de viering van het hoogste punt van Centrum Tandzorg. Ton van Groeningen, bestuurder Centrum Tandzorg en Hans Oldewarris manager Behandelcentrum Elver, openden de middag met een welkomstwoord. Ze benadrukten het belang van het nieuwe centrum met de nieuwste faciliteiten voor de mondzorg voor cliënten van Elver en daar buiten. Met de realisatie van het nieuwe centrum wordt de jaren lange goede samenwerking tussen Elver en het CT bevestigd. Vervolgens konden genodigden alvast een kijkje nemen op de bouw.
Nieuwe pand
Het nieuwe pand heeft alle voor het CT benodigde faciliteiten. Zoals vijf behandelkamers, uitgebreide narcose mogelijkheden en tilliften aan het plafond en voldoende ruimtes voor persoonlijke gesprekken. Ook de wachtruimte en behandelruimtes zijn goed gescheiden, zodat er zo min mogelijk beïnvloedingen over en weer is. Verder straalt het pand en de inrichting straks vooral rust, warmte en veiligheid uit.
De nieuwe locatie komt direct naast het Behandelcentrum van Elver. Daardoor wordt de samenwerking tussen het CT met de Artsen Verstandelijk Gehandicapten en de gedragskundigen gemakkelijker en versterkt. Dat komt de kwaliteit alleen maar ten goede.
